O nás

Od č. 77 se díky celosvětové pandemii a krizové situaci kolem COVID-19 mění tištěná forma časopisu pouze na elektronickou na dobu neurčitou. Do odvolání. (2020) Zasíláme odkaz na e-verzi ke stažení. Soubory PDF jsou umístěny na našem webu pod heslem a přístupné pouze platícím čtenářům.

______________________________________________________

NOVINKY!

Tisková zpráva

Po 10 letech mění titul Potápění svého majitele

20. duben 2011, Praha/Liberec

V pondělí 18. dubna se společnost Yacht s.r.o. dohodla na prodeji titulu tištěného periodika Potápění s vydavatelem časopisu Potápěč Buddy, Michaelou Sládkovou.

Tištěný dvouměsíčník Potápění (reg. MK ČR č. 10479, ISSN 1213-1806). Poslední číslo časopisu Potápění vyšlo v dubnu 2011. Společným nástupcem časopisu Potápění a Potápěč BUDDY bude časopis s názvem BUDDY & Potápění. První číslo s tímto názvem vyjde v červnu 2011.

Časopis Potápěč Buddy

je časopis o potápění, cestování a podvodním světě. Začal vycházet v létě 2007, číslo 1 se speciálem Vietnam vyšlo 15. července 2007. Od té doby vychází pravidelně jako dvouměsíčník, v rozsahu 48 stran (popř. i více), na lesklém křídovém papíře. Dvakrát bylo již přílohou časopisu DVD s filmy: Valdéz - ráj velryb a Azory - svět pod hladinou od Saši Dlouhýho a Romana Vávry - společnosti freeSaM. V roce 2010 je přílohou časopisu dárek v každém čísle pro předplatitele.

PŘEDPLATNÉ

Roční předplatné (6 čísel)

cena: 560 Kč vč. DPH a poštovného

Dvouleté předplatné (12 čísel)

cena: 990 Kč vč. DPH a poštovného

Obsahově je časopis zaměřený na cestovatele, milovníky přírody a vodní a podmořské fauny, vodních sportů, zejména pak potápění. Materiály pro publikování v Buddy dodávají odborníci, jako je MUDr. Luděk Šefc, RNDr. Peter Áč PhD, Doc. RNDr. Zdeněk Kukal, DrSc., Ing. Pavel Gross, Ing. Petr Katz, MUDr. Vilma Vaňurová, MUDr. Petr Wagner, MUDr. František Novomeský, Ing. Michal Piskula, spoluvydavatel Stran potápěčských Tomáš Sládek, fotografové: Tomáš Kotouč, Martin Strmiska, Petr Štolz, Andrey Nekrasov, Alexandr Dlouhý ad.

V Buddy se pravidelně objevují informace o zajímavých světových lokalitách a exkluzivních destinacích. Některé materiály v Čechách dosud nevyšly, nebyly publikovány, o některých potápěčských destinacích se Buddy zmiňuje jako první tištěné periodikum v ČR vůbec.

Publikují se materiály pouze jinde nezveřejněné, originální a převzaté od zahraničních partnerů, jako byly články o potápění v Peru, Vietnamu, Venezuele, Himalájích, Jordánsku, Kajmanských ostrovech, potápění s ruskou armádou, aj.

PARTNERSTVÍ BUDDY

Buddy je mediálním partnerem potápěčské výstavy HLUBINA 2009 – 11. Buddy se stal oficiálním partnerem expedice „In wrecks shadow 2007 – 2009“. Buddy se stal oficiálním mediálním partnerem 7. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2009-2011

Buddy uspořádal v loňském létě akci pro své čtenáře a obchodní partnery na lokalitě Rumchalpa s názvem „Těžká pohoda s Buddy“ (promítání, přednášky, soutěže, grilování, kytara, prezentace, aj.). Buddy je rovněž prezentován v dalším novém potápěčském časopisu DIVE TIME.

PROPAGACE BUDDY

BUDDY je prezentován v tiskových časopisech v r. 2008 - 11: Squash Revue, Snow, Montana, Žlutý, Sféra, Off Road...

BUDDY můžete vidět na výstavách 2009 - 2011:Sport Prague a Lodě a karavany Praha, Hlubina Praha, For Travel Praha, For Men Praha, Tourism Expo Ostrava, Boat Show Brno, Outdoor Expo Praha, Holiday World Praha aj.

Prezentaci našeho časopisu můžete najít i na Internetu:

lode.cz, motoroute.cz, kolemsveta.cz, hedvabnastezka.cz, horydoly.cz, stranypotapecske.cz, forum.potapecske.cz, rumchalpa.cz, aj.

Buddy Potápění ISSN 1805-3017

Ode dne 1. dubna 2012 přechází vydávání časopisu Buddy Potápění pod společnost Buddy Dive, s.r.o., Aloisina Výšina 443/5, 46015, Liberec XV.


Buddy Potápění
On-line kalkulátor cestovního pojištění pro potápěče
Anketa
Anketa není vypsána.
archiv anket
Z našeho e-shopu
č. 40 - 1/2014 - leden/únor
č. 40 - 1/2014 - leden/únor
V č. 40 (1/2014) najdete články o potápění na Slovensku, ve Španělsku, v Německu, na Maledivách,...
více z e-shopu
reklama www.fourthelement.cz