Přednáška DEN ŽRALOKA, 13.12. 2018

09. prosince 2018
žralok Buddy

Národní muzeum a CUBA DIVE s.r.o. zvou všechny na besedu s předním expertem na žraloky, doc. Alessandrem Maddalenou (tč. žijícím v JAR, kam se odstěhoval, aby byl blíž velkému bílému).

Součástí besedy bude i autogramiáda jeho poslední knihy Žraloci, dokonalí vodní predátoři.

Beseda se koná 13.12. od 17:00 a bude simultánně tlumočená (čeština/angličtina). Vstup ZDARMA, počet míst omezen. Časopis BUDDY je mediálním partnerem akce.

Podrobnější informace a rezervace místa na https://www.divingincuba.cz/36-potapeni/potapeni/156-den-zraloka.

Kopíruji: „Alessandro De Maddalena je jedním z předních světových expertů na žraloky. Je výzkumníkem, spisovatelem, ilustrátorem, fotografem a vůdcem expedic. Je vedoucím odboru obratlovců na postgraduálním studijním oboru Marine Sciences na univerzitě v Miláně-Bicocce v Itálii a pořádá více než 40 expedic pro pozorování velkých bílých žraloků (v Jižní Africe, Austrálii a Mexiku) a kosatek (v Norsku). Beseda trvá přibližně dvě hodiny a je doprovázena nádhernými fotografiemi, které De Maddalena natočil během svých expedic. Přednáška se zabývá následujícími tématy: biologie velkého bílého žraloka, jeho stravování a predátorská taktika, pozorování druhu v terénu, vztahy k lidem. Přednáška bude v angličtině a tlumočena do češtiny. Přednáška je součástí turné, které doposud mělo celkem 85 termínů ve 13 zemích s návštěvou více než 8 000 lidí. Tato místa zahrnují mnoho důležitých institucí, jako jsou univerzity v Miláně, Neapol a Budapešť, Oceánografické muzeum v Monaku, Institut mořské biologie v Paříži a Vídeňské přírodovědné muzeum. Motto přednášky je Poznejme tohoto dokonalého vodního predátora, abychom se mohli bezpečně potápět a chránit ho v jeho životním prostředí“

Diskuse

celkem komentářů: 0 vložit komentář

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

reklama
Buddy Potápění
On-line kalkulátor cestovního pojištění pro potápěče
Anketa
Anketa není vypsána.
archiv anket
Z našeho e-shopu
č. 52 - 1/2016 - leden/únor
č. 52 - 1/2016 - leden/únor
Milí čtenáři. Asi netušíte, co jsme pro vás v 1. letošním čísle připravili. Myslím, že se máte, na...
více z e-shopu
reklama pravni poradna zdarma, zpozdeny let