Fotografická soutěž v podvodní fotografii a UW videu 2020

06. března 2020
potapeci

Mezinárodní otevřené mistrovství v Podvodní fotografii a VIDEU 2020 v Německu - Kamera Louis Boutan

(Internationale Offene Deutsche Meisterschaften in der UW-Foto- und Videografie 2020 - Kamera Louis Boutan)

Svaz německých potápěčů (VDST) pozývá také všechny podvodní fotografy a filmaře z České republiky a Slovenska, aby se této soutěže zúčastnili. Zahraniční účastníci nemohou sice získat titul Německého mistra, mohou se ale stát „vítězi soutěže o Kameru Louis-Boutan 2020“. Srovnání výkonu se provádí nezávisle o sobě ve dvou částech: soutěž zaslaných snímků a live soutěž.

Veřejná vyhláška se najde i na internetu: www.vdst.de/ Sportarten & Wettkampf/ Kamera Louis Boutan/ aktuelle KLB pod „UW-Foto- und Videolivewettbewerb und Einsendewettbewerb“ a sice v německém a anglickém jazyce. Kromě předpisů můžete zde najít formuláře na registraci a zásilku snímků.

Níže je uvedeno několik důležitých informací o soutěži, aby se to rozhodnutí o možné účasti usnadnilo.

potapec

Soutěž zaslaných snímků a filmů Výkonnostní třída Foto A a Video C: jsou účastníci mezinárodních fotografických a filmových soutěží z posledních 10 let. Výkonnostní třída Foto B a Video D: je každý, který se v posledních 10 let nezúčastnil mezinárodních fotografických a filmových soutěží. Kategorie 1: blízká a makro fotografie, Kategorie 2: fotografie ze studené vody, Kategorie 3: kreativní foto, Kategorie 4: podvodní film Pro každou kategorii fotografií lze pouze zaslat 3 fotografie, do kategorie filmu jen krátký film. Účastnický poplatek za kategorii fotografií je 10,00€ a 25,00€ za filmový příspěvek.

Uzávěrka přihlášek je do 31. srpna 2020.

Live soutěž: od 15. do 18. října v Helenesee u Frankfurtu nad Odrou Výkonnostní třída Foto A a Video C: Účastníci, kteří se rádi chtějí srovnávat s nejlepšími fotografy a filmaři. Výkonnostní třída Foto B a Video D: Účastníci, kteří se raději chtějí vyzkoušet v live soutěži. Každý účastník se však může přihlásit pouze jen v jedné výkonnostní třídě. Live fotografie: pouze jedna fotografie buď makro, širokoúhelný snímek s modelem, živá bytost, kreativní záběr, kontrasty Live videografie: téma „Podzim“, tři minuty, z toho 70% podvodních scén

potapeni

Registrace: poštou na Visual Medien VDST, Joachim Schneider, Am Waldsee 29, 63538 Großkrotzenburg, Tel .: +49 (0) 63538 nebo e-mailem na Joachim Schneider visuellemedien@vdst.de

Účastnický poplatek: asi 50,00€

Místo soutěže: GPS data: 52 ° 16'34,8 "N 14 ° 29'30,8" E

Příjezd a ubytování si musí každý zorganizovat sám.

Možné otázky v češtině : Alena Steinbach, e-mail: steinbach@aikq.de

Diskuse

celkem komentářů: 0 vložit komentář

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

reklama Vase naroky na zpozdeny let Pravo na vasi strane ZDARMA
Buddy Potápění
On-line kalkulátor cestovního pojištění pro potápěče
Anketa
Anketa není vypsána.
archiv anket
Z našeho e-shopu
Dekompresní tabulky do vody 3 ks
Dekompresní tabulky do vody 3 ks
3 ks! Oboustranné dekompresni tabulky na potápění pod vodu. Cena za 2 ks tabulek. Posíláno...
více z e-shopu
reklama tusa.nl