Nový průvodce: potápěčské lokality v ČR (2.díl) v prodeji

07. prosince 2021
potapeniMili potapeci, dovolujeme si vam nabidnout noveho pruvodce po nasich lokalitach, POTAPECSKE LOKALITY V ČESKU, 2. díl (vloni vysel 1. díl).

Současně si můžete napsat o věnování či podpis autora.

Take nabizime vice moznosti dopravy, od osobniho vyzvednuti v Liberci (mozno i na prodejne v Praze), pres Zasilkovnu, ČP po PPL výdejnu. Knihy se budou odesilat od 49. týdne.

Celkem na 204 stranach najdete informace o 65 lokalitach (mapky, schemata, QR kody, GPS souradnice, prijezdy, uzitecne informace o atrakcich, faune a hloubkach apod.), neco z potapecske teorie a techniky a predstavime vam nektere tvare ceskych potapecu.

Noveho pruvodce muzete nakoupit v e-shopu na nasem webu http://buddymag.cz/eshop/potapecska-literatura-15, anebo muzete poslat primo e-mail s objednavkou (buddymag@buddymag.cz).

(nutno upozornit v objednavce, anebo napsat do poznamky v e-shopu). Pekny darek pro sebe nebo pod stromecek pro vaseho buddy, do klubu, apod....

Současně přejeme příjemný adventní čas, pohodové Vánoce a vše jen dobré v novém roce a nove nezapomenutelné ponory s kamarády.

Redakce BUDDY

potapeni

Diskuse

Diskuse není povolena.

reklama
Buddy Potápění
On-line kalkulátor cestovního pojištění pro potápěče
Anketa
Anketa není vypsána.
archiv anket
Z našeho e-shopu
č. 77 - 2/2020 - březen/duben
č. 77 - 2/2020 - březen/duben
Elektronická verze časopisu o přírodě a cestování za potápěním v PDF. Číslo má 138 stran! V...
více z e-shopu
reklama tusa.nl